Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Koç Metal olarak çok uzun yıllardır sadece bölgemize değil, tüm ülkemiz geneline hizmet veriyoruz. Yıllar önce çıktığımız yolda kurucu ilkelerimizden taviz vermeden yolumuza devam ediyoruz. Bugüne kadar faaliyet gösterdiğimiz alanlarda sektörümüzün yük aklarından birisi olmayı başardık ve sadece İstanbul piyasasında %80’lik bir paya ulaştık. Ülkemiz genelinde de inşaat malzemeleri, hurda metal alım satımı alanlarında önemli bir yer teşkil ediyor, lider firmalar arasında yer alıyoruz.

Firma olarak en temel faaliyet alanımız hurdacılık, hurda metal alım satımı olsa da bütün bunların çok daha ilerisine geçerek sıfır ve ikinci el inşaat malzemeleri alım satımı da yapıyoruz. Türkiye’nin her yerinden, en büyük sanayi kuruluşlarından hurda alımı yapıyor, güçlü iş ortaklıklarına imza atıyoruz.

Hurda, bakır, alüminyum, kablo, sarı pirinç, demir, kâğıt, kurşun, krom ve nikel, çinko iş makineleri hurdaları ve yedekleri, inşaat malzemeleri hurda alımı yaptığımız gibi profil, boru, silme, lama,köşebent, yuvarlak, sac gibi yeni malzemeleri de stoklarımız arasında bulunduruyoruz.

Geniş Hizmet Yelpazesi

Koç Metal olarak çok geniş bir ürün yelpazesine sahibiz. Hem alım hem de satım yaparak farklı sektörlerle iş birliği gerçekleştiriyor, bir taraftan geri dönüşüme katkı sunup ülkemizde geri dönüşüm kültürünün yaygınlaşmasına katkı vermeye diğer taraftan da başta inşaat sektörü olmak üzere çeşitli sektörlerin yenilikçi teknolojiler eşliğinde mesafe kat etmesini sağlıyoruz.

Firma olarakcephe iskelesi,fincanlı iskele, flanşlı iskele, h tipi kule iskele, kalıp aksesuarları, kamalı flanşlı iskele, teleskopik dikme, teleskopik dikme direk, plywood, trapez oluklu çatı sacıve çok daha fazlasının tedarik edilmesinde en yakın çözüm ortağınızız. Her nerede olursanız olun ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Türkiye’nin en kaliteli Teleskopikdikmesistemlerine sahip olabilir, beton yüklerin taşınmasını, duvar yapım işlerinizi, dış sıva yapımını, cephe boyamalarınızı, ısı yalıtım izolasyonlarınızı, cephe giydirme işlerinizi, silo yapım işlerinizi çok daha kolay ve sağlıklı yapabilirsiniz. Yine gemi inşası, gemi bakımı, baraj, tünel gibi yüksek perde inşaatlarını, bakımlarını, asansör kuyularının yapımını bakımını, depolama amaçlı raf yapımlarınızı çok daha hızlı gerçekleştirebilirsiniz. Çalışma alanlarınızdaTeleskopikdikmesistemleri sayesinde hem iş hem işçi güvenliğini maksimum seviyeye çıkardığınız gibi daha rahat çalışma alanı inşa ederek daha kaliteli işlere imza atabilirsiniz.

Yeni Nesil Çözümler

Koç Metal olarak hizmet verdiğimiz alanlarda en güçlü altyapıya sahibiz. Bu sayede isteğe bağlı üretimler yapabiliyor, isteğe bağlı tasarımlar gerçekleştirebiliyoruz. Her biri alanında yetişmiş, tecrübe sahibi, işini özveriyle yapan bir kadroya sahibiz. Uzman kadromuz dinamik yapıları sayesinde sürekli kendilerini geliştirmekte, yenilikleri takip ederek sizlerle buluşturmaktadırlar. Gerek hizmetlerimiz gerek ürünlerimizde teknolojiyi yakından izliyor, en yeni çözümleri kısa sürede sistemimize dahil olmasını sağlıyoruz. İhtiyaçlarınızda sorun çıkarak değil, çözüm üreten, güçlü iş ortağınız olmaya devam ediyoruz.

 5,102 total views,  2 views today