Teleskopikdikme Sistemleri

Teleskopikdikmedirekler döşeme ve kiriş altı yüklerin taşınmasında kalıp altı desteği olarak kullanılmakta, kurulması, taşınması ve sökülmesi kolay olduğu için çok fazla tercih edilmektedir. Tekrar kullanım sayısı çok fazla olan Teleskopik dikmeelemanların ömrü, hassasiyeti ve kapasitesi oldukça yüksektir. Koç Metal olarak yıllardır sıfır ve ikinci el Teleskopik dikmesatışları yapıyor, çeşitli uygulamalarınızda kullanabileceğiniz en kaliteli direkleri sizlerle buluşturuyoruz. Ürünlerimiz kullanım alanına ve ihtiyaca göre tercih edilebilir. Çünkü çeşitli kullanımlar için farklı başlık tiplerine göre imal edilebilmektedir. Dört yollu, standart U, uzun U ya da düz çeşitlerde imal edilen ürünlerimiz ayarlanabilir yapılarıyla kullanımlarını çok daha fonksiyonel olmakta, istenilen yükseklik ayarı yapılarak inşaatlarda, şantiyelerde ve diğer kullanım alanlarında çalışmaları hızlandırmakta, işlerinizin performansını arttırmaktadır.

Teleskopikdikmelerin Ayrıcalıklı Özellikleri

Teleskopikdikmedireklerimiz yeni nesil sistemler olup özel tasarımdır. Her alanda fonksiyonelliği, kalitesi ve uygun fiyat avantajlarıyla fark oluşturmaktadır. Ürünlerimizin bazı özelliklerini şöyle sıralayabilir:

Yüksek taşıma kapasitesi ile her alanda kullanılabilirler. Yükseklik ayarı sayesinde istenen yüksekliğe ayarlanıp kullanılabilir.  Kurulması, sökülmesi, taşınması, istiflenmesi çok kolaydır. Üst plaklarına istediğiniz başlığı rahatlıkla monte edebilirsiniz. Üçayaklı sehpası kalıp kurulumu gibi aşamalarda dikmenin devrilmeden durabilmesini sağlar. Çalışma esnasında büyük kolaylık oluşturur. Kiriş kalıplarında, döşeme kalıplarında, kalıp altı taşıyıcı elamanı olarak kolayca kullanılabilir. Teleskopik dikmedireklerimizden payanda elemanı olarak da faydalanılabilir. Otomatik delik açma makinalarında isterseniz 10 cm arayla seri delikler açılabilir. Kaliteli bağlantı mekanizmaları vardır. Bunlar somon ile ayarlanıp sabitlenebilir. Ürünlerimizin taban plakası 5 mm kalınlığındadır. Ürünlerimizin taban plaka standart kalınlığı 120*120 mm ölçülerindedir.

Koç Metal Farkıyla Fonksiyonel Teleskopik dikmeler

Koç Metal olarak teleskopik dikmedireklerimiz zengin sistem elemanlarına sahiptir. Sistemi oluşturan elemanlarımız; dikme alt boru, dikme üst boru, dikme bağlantı ayar mekanizması, sfero somun, sabitleme kancası, dikme alt taban plakası, başlık elemanları ve üç ayaklı sehpa, yani tripottan oluşmaktadır. Zengin sistem elemanlarımız ürünlerimizin kullanım alanını çok daha genişletmekte, fonksiyonelliklerini en üst seviyeye çıkarmaktadır.

Koç Metal ayrıcalığı ile sahip olacağınız ürünlerimiz isteğe bağlı şekilde değiştirilerek de kullanılabilir. Dilerseniz daldırma boya ile boyayarak kullanabilirsiniz. Ya da eloksel boya ile de boyayabilirsiniz. Benzer şekilde elektro galvaniz yapılabileceği gibi sıcak daldırma galvaniz de yapılabilir. Her türlü farklı geometrikdöşemelerde kolaylıkla kullanılabilen ürünlerimiz, değişik kotlarda çalışabilmek için rahatça ayarlanabilir.

Döşeme yüküne göre teleskopik dikmedirek sayısı ayarlanarak seyreltilip sıklaştırma yapılabilir. Bu sayede optimum çözüm sağlanır. Konvansiyonel kalıp sistemlerine göre çalışma alanları çok daha kısa sürede kalıplanabileceği gibi kalıplama için çok daha az işçilik gerekir. Hem kısa hem uzun vadede çok daha ekonomik çözüm sunarak iş potansiyelinizi arttırır, işlerinizin daha kaliteli, daha güvenli yapılabilmesine fırsat verir. Uzun yıllar tekrar tekrar kullanılabilir.

11 Aralık 2019
için yorumlar kapalı
1.077 kez görüntülendi